Звернулись з проханням про зустріч до Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України. Ну, тобто, до нашого омбудсмена.

За пів року у нас накопичилась величезна купа питань стосовно забезпечення права людини на гідність. Чи не це право ми зараз виборюємо з кров’ю? У нас є величезна кількість наробітків. З психосоціальної підтримки родин, інформаційної, в сфері соціальної адаптації членів родин зниклих безвісти.

Але достукатись до влади дуже не просто.

Так, розумію, справ “за горло”, але нам не потрібні політеси. Нам потрібно 30 хвилин на зустріч з представницями 5 громадських організацій з 5 різних куточків України.

Але проблеми в організації зустрічі почались ще на процесі відсилання звернення. Воно не відправилось! Я протягом тижня щоранку відсилала звернення в офіс омбудсмена, і щоранку отримувала помилку 403.

Так, можна зателефонувати на гарячу лінію. До речі, зв’язатись гарячою лінією також не просто (перевірено особисто). Але домовлятись про зустріч гарячою лінією? Як на мене – то це не комільфо.

То представники звичайної громадської організації, що єднає родичів зниклих безвісти ще з 2014 року, не можуть достукатись до омбудсмена? Офіційно, без використання особистих зв’язків.

Моя робота – організувати цю зустріч. Отже, вирішила звернутись через соціальні мережі.

Офіс Омбудсмана України, нам необхідно 30 хвилин вашої уваги!

Що ж, боремось, і поборемо!

Залиште відповідь