Друзі, колежанки!
Нагадуємо вам, що триває проект Польської Допомоги (Polska Pomoc) «Підтримка у сфері професійної активізації та розвитку організацій самодопомоги під час кризи Covid-19 для людей, які постраждали під час незаконного ув’язнення у ході збройного конфлікту з Росією – українських військовополонених, політв’язнів та їхніх сімей», якого партнером є та «Об’єднання рідних зниклих безвісти «НАДІЯ».
В рамках проекту працюють курси онлайн, до яких можна приєднатися. Це курси в основному скеровані на допомогу тим, чиї близькі потрапили у полон, зникли або ув’язнені в Росії:
– мовні курси онлайн, польська мова. Є група для дорослих + групи для дітей яким більше 11 років. Навіть якщо хтось раніше не займався польською мовою, у нас є групи, де всі початківці.
– курси онлайн з обслуговування баз даних та ІТ (інформаційної) аналітики. Курс веде спеціаліст з безпеки даних в інтернеті, безпечної роботи та створення баз даних, а також пошуку метаданих з фотографій тощо.
– курси адміністрування веб-сайтами та маркетингу в соціальних мережах. Курси в першу чергу стосуються того, як родичам осіб ув’язнених Росією правильно вести сайти у соціальних мережах, щоб контент про незаконно ув’язнених потрапив до якомога більшої групи людей.
Це дуже корисно для людей, які борються за повернення близьких, розвивати знання щодо правильного використання соціальних мереж та інтернет-маркетингу, щоб оприлюднити проблеми, з якими ми стикаємося.
Під час курсів ви познайомитеся з професійним використанням функцій соціальних мереж, таких як позиціонування контенту, дотримання умов алгоритмів або вибір і створення найбільш привабливого інтернет-контенту.
– курси фотографії та базової відео-зйомки і монтажу, де будуть пояснювати як робити якісні фотографії, навіть коли у вас лише смартфон. Ідеться про те, щоб навчити się jak робити якісні знімки та обробляти їх, щоб були якнайкращі.
Буде створена окрема група, яка буде займатися монтажем відео. Це надасть можливість робити якісну відеоагітацію, щоб звільнити своїх близьких, дізнатися їхню долю та внести їх дані до списків військовополонених вимагає постійних публікацій, часто не вистачає знань, щоб їх правильно створити, щоб вони були привабливими та привертали увагу одержувача.
Охочих приєднатися просимо написати під постом. Щодо дати та час онлайн-зустрічей ми домовимося індивідуально. Заняття проводитимуться українською та російською мовами.
Дякуємо польським друзям за їх небайдужість до проблем незаконно ув’язнених громадян України.
Project co-financed within the framework of the Polish development cooperation of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland.
ПиСи. Вчора відбулося заняття з аналітики інформаційних баз. За планом заняття було час. Але розійшлись ми лише через дві години. Це було корисно, цікаво. Ніхто не погоджувався покинути навчальну зум-кімнату. Це було класно.
Якщо ви зацікавлені в грамотному та ефективному зборі інформації в інтернеті, та її аналітичної обробки – пишіть під постом або лічку.
Це дуже рідкий шанс отримати корисні практичні навички.
Дякуємо Monika Andruszewska

Залиште відповідь