BIG KIEV ПОВІДОМЛЯЄ : «Твої листи, сину, це та єдина ниточка, через яку ми можемо з тобою поговорити у цей тяжкий час, який тягнеться так довго». Це слова мами політв’язня Валентина Вигівського, яка на фото обіймає 185 листів від свого сина.

29-го січня 2022 року о 17.00 на вулиці Набережно-Луговій 8 (креативна спільнота IZONE) відкриється фотовиставка «De Profundis Clamavi», що перекладається, як «З глибини я взиваю».  Триватиме вона до 13 лютого 2022 року.

Фотопроєкт українського фотографа Алекса Заклецького за кураторства польської журналістки Моніки Андрушевської – це історії людей, які чекають на повернення своїх рідних з полону.

Тема сімей зниклих безвісти та полонених під час збройних конфліктів – це відчай і надія, невизначеність і муки очікування. Усі вони – звичайні люди, життя яких змінила російська агресія проти України і тепер воно вимірюється вже не календарем, а відліком часу до повернення рідної людини.

Автори фотопроєкту розповідають, що у своїх роботах показали не лише героїв цих історій, а і особисті речі військовополонених, політв’язнів і зниклих безвісти, щоб продемонструвати, що вони є не лише статистикою для обмінного фонду, а живими людьми. Кожну дрібничку, кожну річ в очікуванні дбайливо зберігають їхні рідні.

Організовано подію за підтримки Польської організації Об’єднання «Покоління», ГО «Медійна ініціатива за права людини» та «Фонду Ізоляція».

Залиште відповідь