Капітан морської піхоти у відставці Грейді Курпасі визнаний третім американським військовим-добровольцем, який зник безвісти в Україні.

Дружина Курпасі Сухі Кім розповіла, що востаннє отримувала звістку від чоловіка наприкінці квітня. За її словами, він виїхав в Україну з Вілмінгтона, штат Північна Кароліна, 7 березня, але не знав, як довго там перебуватиме.

Друг військового Джордж Хіт повідомив CNN, що Курпасі прослужив у Корпусі морської піхоти протягом 20 років, у відставку вийшов у листопаді 2021 року.

Американець прибув в Україну 7 березня, а вже через 2 тижні був у Києві. Курпасі та іншим бійцям Іноземного легіону, за словами Хіта, доручили обладнати спостережний пункт на Херсонщині.

За словами друга морського піхотинця, Курпасі та інший солдат покинули спостережний пункт, аби подивитись, звідки стріляли. Після цього американець сказав, що по ньому відкрили вогонь, і зв’язок обірвався. Самому Хіту повідомили, що Курпасі був оголошений зниклим безвісти, бо тіло його не було знайдено.

Раніше ЗМІ повідомляли про зникнення 39-річного Олександра Друке та 27-річного Енді Хуінха з Алабами. Вони воювали у складі ЗСУ на півночі від Харкова. Була інформація, що вони могли потрапити в полон. З’явилось навіть фото, де обидвоє американців були у російській військовій машині, проте нема жодних даних, коли була зроблена світлина.

Возможно, это изображение 6 человек и люди стоят

Залиште відповідь