#Пишу_шо_думаю  #я_в_ярости

Вот, что я вам скажу:

Отримали відповідь на запит НАДІЇ до Прем’єр-міністра України пана Шмигаля, що до фінансування роботи Комісії з питань зниклих безвісти за особливих обставин у 2022 році.

Нам ще раз розповіли, що Комісія – є консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України.

Матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії здійснює Секретаріат Кабінету Міністрів України.

І на останок: згідно Закону о госбюджеті, на « …організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України за загальним фондом передбачено 995 293,5 тис.гривень».

Вам здалось, що все добре?

Що грошей просто ЗАВАЛИСЬ?

Гроші є. Але зверніть увагу на різність формулювань!

Секретаріат Кабміну отримує гроші на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів. В той саме час Комісію той самий Секретаріат забезпечує матеріально-технічно. Тобто організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності Комісії на 2022 рік не передбачено.

Виходить це забезпечення типу «стіл-стілець-ноутбук». Ні відбудування Комісії, ні відбудування роботи пошукових груп, ні формування Єдиного Реєстру.

Я не здивована. Саме так Комісія вже фінансувалася в 2021 року. Результат в нас вже на очах. На наступний рік цей результат не заплановано поліпшити!

Наші любі НАРОДНІ ОБРАНЦІ не проголосували за те, щоб ОКРЕМИМ РЯДКОМ В БЮДЖЕТІ 2022 пройшло фінансування цієї самої Комісії. Ця пропозиція Комітету ВР з соціального захисту (дякуємо Анатолій Остапенко за спробу навести лад, допомогти самим зниклим та їх родинам) не набрала необхідної кількості голосів.

Отже, у Держави грошей для пошуку зниклих на війні не виділено! НЄ! В цілому гроші в державі Є! І їх вже розподілили щедрою рукою в Бюджеті 2022. А вот на РОБОТУ по зниклим безвісти… На работу аналітичну, на роботу інформаційну і навіть на організаційну роботу з пошуку зниклих безвісти – та нащо! Хто вони такі, ті зниклі?! Може вони вже всі мертві, а може й ні – а ви на них гроші!..

Тому мене бісить, коли родини зниклих ведуть до посольства Росії. Хоча, може я й не розуміюсь в політиці. Але я розуміюсь у логіці. Всі ці походи необхідно починати від Офіс Президента УкраїниКабінет Міністрів УкраїниВерховна Рада України .

а то в мене складується враження, що нас уводять кудись не в той бік, де наші хлопці.

А як вважаєте ви?

Залиште відповідь