В очікуванні Різдвяного чуда, на передодні найродинніших свят, родини зниклих безвісти та полонених приїдуть 23 грудня до Офісу Президента України, щоб зустрітись з Володимиром Олександровичем.

Чого саме чекають родини?
Родини чекають, що влада повернеться до них обличчям (а не тим містом, що повернуте зазвичай). Що Президент, та його Команда почують вимоги родин. Їх небагато. Три.
1. Включити до складу Комісії з питань зниклих безвісти за особливих обставин представників родин зниклих безвісти. (Включити зараз, а не коли-небудь)
2. Сформувати при Президенті України Координаційну Раду з захисту полонених, зниклих безвісти та членів їх родин.
3. Ввести до складу тристоронньої контактної групи представників рідних полонених й зниклих безвісти. (Фактично, надати родинам можливість отримувати об’єктивну інформацію про стан справ в звільненні полонених, та пошуку заручників)
Щоб виконати всі ці вимоги не потрібні гроші. Потрібна політична воля. Прагнення до співпраці з родинами.
СПІВПРАЦЯ – саме те, чого ми добиваємося від представників влади. Добиваємось майже два роки.
Знаєте, якби за ці два роки влада продемонструвала ефективну роботу чи звільненні полонених, чи в пошуку зниклих безвісти, то наша вимога СПІВПРАЦІ не була б такою відчайдушною.
Я не буду судити роботу по звільненню полонених. Бо в цьому я не розбираюсь. Але що зроблено, щоб зрушити з мертвої точки питання зниклих безвісти?
Зібрана Комісія з питань зниклих безвісти за особливих обставин. Це все. Навіть на наступний рік фінансування Комісії ми не побачили. А нема фінансування – нема й роботи. Ми ж вами це прекрасно розуміємо. Чи не так?
Саме це нас бентежить. Саме цьому ми вимагаємо можливість спостерігати роботи по поверненню до дому наших рідних ЗСЕРЕДИНИ.
СПОСТЕРІГАТИ, РОЗУМІТИ, ДОПОМАГАТИ!
Саме це ціль наших заходів.
Отже, Офіс Президента України, спробуймо!

P.S. Хтось прибрав оцей мій вчорашній запис у Фейсбуці. Цікаво хто? Цікаво нащо?

Може хтось з тих, до кого ми звернулися?!

Знаєте, а це теж відповідь.

Більш того, це вже спосіб розв’язання проблеми. Проблеми зниклих безвісти. Трохи лячний спосіб, чи не так?


Залиште відповідь