В пятницу, 16 апреля, под ОГА Днепропетровской области прошла акция семей пропавших безвести «МЫ ЕСТЬ!»
Матери пропавших безвести днепропетровцев собрались, чтоб напомнить власти и обществу про судьбу своих детей, про беду, которая уже восьмой год не получает разрешения.
Что вы чувствуете, если ваш ребенок не возвращается домой со школы в установленый час? А если ночь, а он все еще не вернулся? А теперь представьте себе, что вы не знаете где ваш ребенок долгих семь лет?
Матери пропавших приехали из разных уголков Днепропетровщины, чтоб напомнитьМи є! МЫ ЕСТЬ! Ми надіємось! Мы надеемся! Ми чекаєм! Мы ждем!»
Кожна з матерів згодна з тим, що питання пошуку та повернення до дому зниклих безвісті не має простого вирішення. Але навіть самий довгий путь починається з першого кроку! Тож зробіть цей крок!
Вже пора зробити цей перший крок, а саме забезпечити роботу Комісії з питань зниклих безвісти!
Саме для забезпечення ефективної роботи Комісії з питань зниклих безвісти ми пропонуємо зробити кілька простих кроків:
1. Кабінету Міністрів України затвердити на посаді Голови Комісії обраного ще 18 грудня 2020р Володимира Максимченка. Затвердити Секретаріат Комісії, бюджет Комісії, надати Комісії необхідне для роботи матеріально-технічне забезпечення.
2. Включити до складу Комісії представників родин зниклих безвісти. Що підвисить довіру до створеної Комісії.
3. Створити Громадську Раду при Комісії з питань зниклих безвісти, до складу якої включити членів родин зниклих безвісти. Це також повисить довіру до Комісії, наддасть їй ваги, наддасть можливість виступити єдиним фронтом з родинами зниклих безвісти.
4. Провести обговорення порядку складання Єдиного Реєстру зниклих безвісти України в Громадський Раді при Комісії, при участі членів родин зниклих безвісти. Що забезпечить неупереджене та чесне ставлення до всіх зниклих безвісти, а також створення насправді повного Єдиного Реєстру.
5. Створити Єдиний Реєстр зниклих за особливими обставинами України.
6. Провести обговорення запуску роботи пошукових груп в Громадський Раді при Комісії, при участі членів родин зниклих безвісти.
7. Для ефективного вирішення питань пошуку та повернення зниклих безвісти включити до складу ТКГ (Трьохсторонньої Контактної Групи) Голову Комісії з питань зниклих безвісти, що гарантує обговорення на ТКГ питання пошуку зниклих безвісти.
Друзі, скажіть, що потрібно для початку роботи за нашими пропозиціями, окрім доброї волі та здорового глузду?
І ще одно.
Матері стояли між ОДА Дніпра та Обласною Радою Дніпропетровської області. Матері стояли під дощем, під градом, але ні одна чиновницька мармиза не висунулась.
Метою проведення нашої акції було привернути увагу влади та суспільства.
Отже увагу суспільства наша акція привернула.
Були люди, що прийшли підтримати родини зниклих, були журналісти.
Окреме «Дякуємо!» до отче Дмитра Поворотнього, який підтримав акцію, та виголосив імена зниклих безвісти Дніпропетровщини.
І ми дуже вдячні кожному, хто знайшов час та бажання підтримати нас.
Нажаль серед них не було представників влади Дніпра. Мабуть злива налякала їх, або їм зовсім байдужа доля 40 захисників України, чия доля й досі невідома, та й біда їх родин також.
Співчуття та патріотизм нині не в тренді?
Де ви ховаєте серця, коли їдете на свою службу? Безсердечність – це обов’язкова якість держслужбовця?
Мені було за вас ніяково.

Оставить комментарий