МАРІУПОЛЬ:

знайомі вибралися з маріуполя. “вибралися” я б це не назвала – їх під дулом автоматів вивезли в якусь руску залупу. ніхто не знав, що з ними, більше двох тижнів. якось знайшли можливість зв’язатися з україною. вони буквально у концтаборі.

їх просто вивели з укриття і посадили в автобуси, інакше – розстріл. без речей, телефонів, грошей і документів. їх змушують працювати в якихось дєрєвнях. хто не хоче працювати – того тихенько прибирають.

концтабір – це образно. але спочатку вони були на якійсь турбазі в руской піздє, а потім їх розвозили далі по містах і дєрєвнях. змушуют працювати і піднімати руску т.зв. економіку

Допис:

Так, моїх Маріупольців теж вивезли у Росію, тато наказав НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ

Тепер зрозуміло чому. У них там сука “лагеря”

Пи.Си.

Від себе:

Навіть букви не міняла з витягнутого з форуму.

Вважаю, саме для того, щоб допомогти українцям, яких насильно вивезли до Росії, Міжнародний Комітет Червоного Хреста відкриває свою місію в Ростові-на Дону.

Тим, хто невдоволені відкриттям Місії в Росії:

Ви можете допомогти українцям, що вивезені в Росію? А МКЧХ може. Вони не прийдуть туди під жовто-блакитними прапорами? Так. Але вони прийдуть. І їх приймуть. Саме через їх нейтральність. Через їх “і нашим, і вашим”, що вас так обурює. Вони це вміють В них величезний досвіт “і нашим, і вашим”.

Чи мені це подобається? Так само як і вам.

Але, якщо ми з вами разом вважаємо, що життя українців – найцінніше, що є в Україні, то, мабуть, ми повинні бути вдячними тим, хто допомагає врятувати ці життя.

Коли нам допомагають – вчимось бути вдячними. Нам допомагають не так, як ми хочемо? Ну, зазвичай так і буває.

Ми їм не вдячні? Це на нашій совісті.

Вони все одно допоможуть.

  • Проблеми України
  • Російська агресія
  • ЗНИКЛІ БЕЗВІСТІ
  • Родини зниклих безвісті
  • Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) ICRC

Залиште відповідь