В Антіпової Марії Степанівни сталося велике ГОРЕ. Саме ГОРЕ, а не біда. Бо біда біля неї вже давно. Вона спіткала цю немолоду жінку ще весною 2014р. Виявилось, що проживає ця жінка майже на самій лінії розмежування у станиці Луганської, тої самої Луганської області. Отже біда для Марії Степанівні майже звичний стан. А тут – ГОРЕ!

Першого травня в Марії Степанівни помер її єдиний син! Гірше за це, для матері, не може бути нічого! А життя, здається, випробує жінку і надалі…
Син Марії Степанівни, Олексій – мешканець Луганська. Помер він в самому Луганську, від серцевої  недостатності(як сказали мамі, бо в лікарському висновку про смерть написано – причина не встановлена). Мамі сказали – помер прямо на тролейбусній зупинці.  Чоловікові стало погано, і допомога не надійшла вчасно.

Тож мати поїхала на похорон єдиного сина. І її не пропустили через блокпост. Не пропустили через КП ВВ ст.Луганська Луганської Народної Республіки. Не пропустили тому, що в неї нема Луганської прописки! Не пропустили, незважаючи на довідку про смерть Антипова Олексія Володимировича, що була видана Луганською лікарнею, паспорт жінки, та свідоцтво про народження Олексія, де були записані його мати та батько.

Мати не пустили на похорон до єдиного сину.

Знаєте, як на мене, то це за краєм добра і зла. Можна воювати, і залишатись людьми. Можна воювати, і не знущатись над літніми жінками в розпачі. Можна воювати, і з розумінням підійти до чужого горя.

Мати досі не попала на могилу свого сина! Жінці 71 рік, чи зможе вона потрапити до сина на кладовище?

Отже, до кого звертатись?
Хто може розв’язати цей гордієв вузол смерті?!

Залиште відповідь