Про нас “Надія”. Сайт зниклих без вести.

Кожний новий день, кожен ранок ми починаєм з НАДІЇ, надії на близьку зустріч з коханою людиною. Ми проживаємо день в очікуванні цієї зустрічі. Ввечері нас починають гнітити сумніви: чи прийде, чи живий, ти де? Вночі ми плачемо від болю та зневіри. А потім знов світає, приходить ранок... Разом з ним народжується надія. І знов... І знов... І знов... 2372 ранка... 2372 дня... 2372 вечора... 2372 ночі... Це ад! Ви згодні?

Про нас

Унікальний проект «Надіємось» створено та втілено до життя учасниками Об’єднання родин зниклих безвісти «Надія». Її кістяк утворився в вересні
2014р. з ініціативи близьких хлопців, що зникли безвісти в Іловайському котлі на Сході України. Спочатку спільнота об’єднала лише 30 родин, до яких згодом долучилися нові люди.

Невдовзі, на початку 2015 року, була створена Дніпропетровська філія «Об’єднання сімей загиблих та зниклих безвісти захисників України». Згодом в 2018 році спільнота розширилася, та набула статусу громадської організації під надихаючою назвою «Надія». Головою організації є Ядвига Лозинська, яка на власному досвіді знає, як це — не знати долю сина.

Зараз НАДІЯ продовжує активну роботу, втілюючи у життя декілька проектів. «Книга НАДІЇ», «Стіна НАДІЇ», «Ми разом!» є лише часткою з них.

Паралельно з цим проходять різноманітні заходи на підтримку родичів зниклих безвісти, зокрема:

 • Мирні акції, флешмоби та зустрічі з єдинодумцями.
 • Робота з організації чіткої та методичної роботи Комісії по справам зниклих безвісти за особливими обставинами. Створення Єдиного реєстру зниклик безвісти, запуск роботи пошукових груп.
 • Організація допомоги представниками міжнародних установ (зокрема, з Посольством Швейцарії, Польші в Україні, МКЧХ, ОБСЕ, ООН).
 • Допомога в реабілітації та надання всілякої підтримки тим членам родин зниклих, котрі цього потребують.
 • Допомога родинам зниклих в складних обставинах: при проведенні ексгумацій, при оголошенні рішень СМЕ, участі в круглих столах, що проводять слідчі органи для закриття справ зниклих безвісти, при ідентифікації тіл, при поверненні та подальшій адаптації звільнених військових, полонених та мирних жителів зі Сходу країни.

Якщо вашу родину спіткала біда — не залишайтеся з нею наодинці!
Об’єднуємося!

Наші цілі:

 1. Об’єднання ВСІХ родин зниклих безвісти заради повернення наших рідних та близьких.
 2. Створення Книги НАДІЇ – єдиного реєстру тих, на чиє повернення сподіваються, тих кого чекають дома їх родини та друзі.
 3. Включення до складу Комісії з справ зниклих безвісти за особливими обставинами представників родин зниклих безвісти.
 4. Створення Громадської Ради при Комісії з справ зниклих безвісти за особливими обставинами з членів родин зниклих безвісти.
 5. Допомога та підтримка родин зниклих безвісти.

Наші пріоритети

 • КОЖНА родина має право знати ПРАВДУ про долю своїх рідних та близьких, і бути впевненими, що це ПРАВДА, а не те, що зручно розповідати тим, хто при владі.
 • Знайти, повернути, допомогти повернутись.