Вчора до дому з Дніпра від’їхало кілько наших колежанок, членів родин зниклих безвісти, що відпочили та підлікувалися. Отже першу частину операції «Солоний лиман» з успіхом закінчено.

Саме так, це була майже військова операція. Вона була ретельно спланована «Об’єднанням рідних зниклих безвісти «НАДІЯ», і організована разом з підтримкою на кожному етапі операції.

Спочатку головне: Санаторій «Солоний лиман» – це перлина Дніпропетровщини. На краю великого лісового масиву, на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення, розкинулася блакитна гладь унікального лікувального озера Солоний Лиман.

Лікування проводиться за профілями – неврологія, ортопедія, терапія. Тут лікують захворювання центральної та периферичної нервової системи, наслідки черепно-мозкових травм, захворювання та наслідки травм опорно-рухового апарату, після ендопротезування суглобів, хронічні запальні процеси жіночої та чоловічої сечостатевої системи, захворювання шлунково-кишкового тракту. Класне обладнання, кваліфікований та уважний персонал.

Саме сюди приїхали мами зниклих безвісти Дніпра, Луцька, Шепетівці.

Як в кіно – вони були перші… Першим було не просто. Документи, заїзд, оформлення… Багато маленьких, але дуже ускладнюючих життя неприємностей. Але стійкість наших мам та добра воля та чутливість колективу санаторію допомогли все це врегулювати. Отже все добре: лікування, процедури, свіже повітря та присутність друзів, що тебе підтримають та зрозуміють…

А ще ми самі організували майстер-класи для мамусь, що приїхали на лікування. Ми впевнені: майстер-класи дуже й дуже допомогають психологічній реабілітації учасників. Отже гості отримали можливість повчитися валянню з шерсті та роботі по войлоку.

Особисто я в захваті від сердечок з шерсті, «денежного дерева» та ангеликів, що зробили дами своїми руками.

Отже, два тижні лікування завершено. Ми щиро вдячні працівникам «Солоного лиману», а також волонтерам, що допомогли нашим гостям з комфортом приїхати до санаторію, та від’їхати на вокзал. Після теплого прощання та кількох склянок кофе з тістечками, мами вирушили по домівках.

Зараз нова група рідних зниклих безвісти готується до заїзду.
Ми чекаємо на вас, друзі! У нас повинно вистачити сил для боротьби! Ми повинні дочекатися своїх рідних та коханих.

Тож, боримося, й поборемо!

Один коментар

  • Людмила Ватаманюк :

    Відпочивати завжди добре, а ще з родичами по …. життю – вдвічі. Приємний персонал, добрі умови, лікування все добре, але в моі 72 і такому тиску і серці трохи не комфортно

Залиште відповідь