Захисник Донецького аеропорту, “кіборг” Андрій Гречанов, відомий під позивним “Рахман”, – не підтвердив, що оприлюднені напередодні, 7 червня, “плівки Медведчука” свідчать про затягування його звільнення з полону.

Про це “Рахман” заявив у коментарі Hromadske.

Ветеран АТО наголосив, що для нього найголовнішим є вже сам факт повернення додому з неволі. А без указу Петра Порошенка про помилування російського військового Володимира Старкова – звільнення б не відбулось.

“Я вдома – це факт. Якщо говорити про ці записи, то я не чув, щоб він (Віктор Медведчук, – ред.) гальмував [звільнення]. Йде розмова про мене, про обмін. Там же не йдеться “Нехай, нехай ще трохи посидить – і ми його заберемо?”. Якщо стало питання – “майора на майора”, то майор засуджений, і його помилувати може тільки президент”, – зазначив Гречанов.

За його словами, нині найголовнішим є сам факт повернення з полону.

“Я знаю, що я зараз вдома, я живий, я з сім’єю, я знову повернувся до армії. Наслідки полону? Можливо. Але це вже інша розмова”, – вказав він.

Окремо “кіборг” уточнив, що не хотів би коментувати дії особисто Віктора Медведчука, а також не може бути впевним, що на записах саме його голос.

Довідка. Андрія Гречанова звільнили під час обміну 30 листопада 2015 року. Перед цим Петро Порошенко помилував засудженого до 14 років російського військового Володимира Старкова на прізвисько “Камаз”.

P.S. Маленький особистий коментар:

Величезна шана та подяка кіборгу Андрію Гречанову “Рахману” за його мужністю на війні та підчас полону. І особлива дяка за суто чоловічу поведінку – не приєднался “до срачу” проти Порошенко, не став хватати ще кілька хвилинок слави.

Але що важливо для нас, членів родин зниклих безвісти? Це намагання скомпроментувати Порошенко в очах “патріотичної тусовки”. Саме патріоти становлять “гвардію ПОРОШЕНКО”. Це ті, на кого він спитрається зараз, і ті, хто підтримає його на майбутніх виборах.

А отже викриття участі Порошенко в затягуванні звільнення героя-кіборга – це сильний удар по репутації колишнього Президента, що оголосив своїм політичним гаслом “АРМІЯ! МОВА! ВІРА!”

Яке відношення це має до нас та до зниклих безвісти?

Все дуже просто!

Уявіть собі, що перед самим голосуванням на чергових виборах Президента України, де Порошенко, без сумніву, має великі шанси на перемогу, з’являються військові, що зникли безвісти ще в 2014 році…

Більшість зних вже похована. Інших намагаються поховати… Хто дав команду “роздавати тіла?” Хто винен в тому пеклі, в якому жили ці чоловіки протягом нескінченних десяти років?

Навіть неважливо, що скажуть ці звільнені військові. Важливо що напишуть “бігуси”.

Як вважаєте, це може переломити ситуацію? Може качнути ваги?

Отже, нащо приховують зниклих безвісти?

Один коментар

  • Людмила Ватаманюк :

    Всіх можновладців влаштовує тема зниклих безвісти, -це живі “гроші” за які можна виторгувати все; – це тема розмови на всі випадки життя \ щоб мати політичні девіденти \ ; -це дієвий контроль ситуаціі в суспільстві — а от за самих заручників і зниклих безвісти та іхні родини “піклуються” лиш в період знову ж вигідний ім

Залиште відповідь