Близько 70 осіб, які перестали виходити на зв’язок з рідними у дні масових протестів в Білорусі, досі вважаються зниклими.

Про це повідомляє білоруське TUT.BY, наводячи дані створеної ними ініціативи пошуку людей, зниклих під час акцій протесту.

На сторінці ініціативи можна повідомити про зниклих під час протестів, а люди, які мають якусь інформацію про них, зможуть повідомити про це рідним. Щойно людину знаходять, її прибирають зі списку.

TUT.BY пише, що з моменту запуску ініціативи десятки людей вже знайшлися, але на 17 серпня все ще вважаються зниклими 72 людини (на момент публікації ЄП). Майже всі у списку – чоловіки.

Щодо декількох осіб відомо, що вони затримані, але невідоме місце перебування.

Доля решти невідома, тому що їх поки немає ані в оприлюднених Генпрокуратурою списку засуджених, ані у списках тих, кого утримують в ізоляторах.

Нагадаємо, в оприлюдненому сьогодні звіті правозахисної громадської ініціативи “Зьвяно” повідомляється, що на протестах у Білорусі загинули щонайменш 5 людей та 7 перебувають у критичному стані.

При цьому називають імена лише двох загиблих, інформація про яких з’являлася раніше – Александра Тарайковського з Мінська та Александра Вихора з Гомеля.

Залиште відповідь