Як повідомляє “Обозреватель”, за день до судового засідання у справі про багатомільйонну схему із “віджимом” столичної нерухомості у своїй квартирі було знайдено мертвим одного з обвинувачених – колишнього суддю Солом’янського районного суду Києва Сергія Зінченка. За версією поліції – це самогубство, проте друзі та родичі переконані, що Зінченко став жертвою кілера.
І вобщем-то мені десь пофиг на цього суддю-хабарника, якого прибрали його ж колеги, якби не одно НО.
А саме, питаючись закрити цю справу списавши все на самогубство наша прекрасна поліція звернулась по допомогу до своїх (як українською “подельники”? співпрацівники?). Отже, поліція як завжди звернулася по допомогу до СудМедЕкспертів. І вони знов не підвели. Намалювали те, що від них чекали.
Біда тільки в тому, що вони так точно визначили час смерті судді, що його адвокатеса мала з ним перемовини вже після визначеного часу. Но це ж дрібниці! Не відволікайте! Люди ж працюють!
Ви спитаєте: ну то й що? Помилились?! Не вперше, не в останнє.
Так, але саме СудМедЕксперти своїми висновками надали можливість тієї ж самій поліції позакривати справи хлопців, що зникли безвісти на війні. Своїми 99,9999% вони змушували родини розбирати тіла загиблих, а тим, хто не погоджувався – просто закривали справи. Йдіть-бродіть…
Питання в тому, чи можна взагалі вірити експертним висновкам?
Чи є в Україні незалежна експертиза?
Якщо експерти фальшують висновки за для допомоги міліції-поліції, тоді це питання коректніше звучить як: а чи є в Україні незалежна поліція?
І тоді відповідь не викликає сумнівів, чи не так?!

Трохи Бігуса про експертизу. Залежну або ні. А якщо залежну, то від чого?

Залиште відповідь